João Félix: Nie myślałem jeszcze o możliwości gry w Barcelonie lub Realu

Julia Cicha

17 marca 2019, 12:00

Mundo Deportivo

6 komentarzy

19-letni João Felix udzielił wywiadu dla Marki, a niektóre zadane mu pytania dotyczyły hiszpańskiej piłki oraz Barcelony. Portugalczyk powiedział, że woli LaLigę od Premier League, a także przyznał, że „nie myślał jeszcze” o możliwości gry w Realu lub Barcelonie.

− To dwie najlepsze drużyny na świecie, które śledzę od dziecka. Teraz chcę jednak być w Benfice, czuję się tu dobrze. Wszystko dzieje się naturalnie, kiedy najmniej się tego spodziewamy – powiedział zawodnik, który uważa też, że zapłacenie jego klauzuli odejścia wynoszącej 120 milionów euro mogłoby być przesadą. − Nie znam się na rynku ani na wartościach transferowych, to sprawy agentów i prezesów. Ja ograniczam się do gry.

− Marzę o grze w świetnych zespołach i rozgrywkach, ale, tak jak powiedziałem, jestem bardzo szczęśliwy w Benfice. Ona również jest wielką drużyną – dodał Felix, który opowiedział też o swoich piłkarskich idolach. − Nie pamiętam za bardzo gry Kaki i Ruiego Costy, ale oglądałem wiele filmów i identyfikuję się z Ruim. Teraz podoba mi się Mbappe, a także jego sposób świętowania bramek. Powtórzyłem jedną z jego cieszynek.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

W FM 19 największy talent :p

Jako ,że Benfica to jeden z moich ulubionych klubów życzył bym sobie,aby te 3 lata jeszcze w Lizbonie został. Chłopak jest naprwade świetny ma technikę, szybkość.
W sumie jakby go do kogoś porównać to własnie ciężko

Sorry że się czepiam ale czy informacja o tym jak jakiś młody zawodnik powiedział że nie myśli o grze w Barcelonie czy Realu to naprawdę jest wiadomość którą warto zamieścić na stronie Barcy?