Getafe CF

GET

• Arturo Vidal 39'
  • Djene Dakonam 89' (sam.)

Przypominamy zasady, którymi kierujemy się podczas wystawiania ocen, zawarte w regulaminie oceniania zawodników. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub uwagi związane z artykułem i zamierzacie zadać pytanie w komentarzu, zajrzyjcie uprzednio do działu FAQ – bardzo możliwe, że znajdziecie tam gotową odpowiedź. Życzymy owocnego zapoznawania się z tekstem oraz zachęcamy do pozostawiania komentarzy.

Oceniający: Gaspar, ViscaBarca123

Jasper Cillessen

90

• 5,0
  • 6,0

Getafe nie oddało celnego strzału, który zagroziłby bramce Holendra. Plusy za dobrą długą piłkę z 10. minuty i interwencje w 72. oraz 80. minucie meczu. Na minus niecelne górne zagranie z 46. minuty. Nota wyjściowa.

0 0 0 0 0 3
37 89% 0 5 0 0

90

• 6,5
  • 6,0

Dobry mecz Sergiego. W 22. minucie warto pochwalić go za dobre podanie do Malcoma, a w 36. minucie spotkania za inteligentne odegranie przed pole karne do Rakiticia. W 58. minucie przeciął podanie i do tego zanotował asystę przy trafieniu Messiego w 89. minucie. Na minus niecelna wrzutka z 60. minuty.

0 0 1 0 1 6
90 96% 1 2 0 2

90

• 4,5
  • 6,0

Przeciętny mecz Gerarda. Na minus błąd przy wyprowadzeniu piłki w 13. minucie, strata z 67. minuty po akcji z przodu oraz strata z 72. minuty. W 88. minucie odpuścił rywala, dzięki czemu ten uderzył w słupek. W 56. minucie niecelna długa piłka. Pochwalić Katalończyka trzeba za ważny blok w 21. minucie, odbiór w 33. minucie, wybicie w 49. minucie i odnalezienie się w polu karnym w 58. minucie.

1 1 0 0 2 9
76 90% 1 2 1 5

Samuel Umtiti

90

• 6,5
  • 6,0

Solidny mecz Francuza. W 35. minucie wygrał pojedynek główkowy, w 48. minucie zanotował ważną interwencję (zablokowany strzał). Na plus także przecięte podanie z 56. minuty oraz zablokowane dośrodkowanie w 70. minucie. Pochwalić można go także za dobry przerzut do Sergiego Roberto w 22. minucie spotkania. Na mały minus strata z 4. minuty. Oby wrócił do najwyższej formy.

0 0 0 0 0 9
81 90% 0 0 2 5

90

• 5,5
  • 6,0

Dyskretny występ Jordiego. Na minus strata z 4. minuty, niecelne długie zagranie w 49. minucie i niecelna wrzutka w 54. minucie. Na plus przecięcie podanie z 23. minuty, niezłe dogranie w pole karne w 42. minucie i blok centrostrzału w 71. minucie.

0 0 0 0 1 17
97 88% 0 2 1 6

62'

• 6,5
  • 5,0

Niezłe spotkanie w wykonaniu Chorwata. Sporo dobrych przerzutów, np. w 16., 19., 32., czy 53. minucie. Do tego niezła próba zagrania do Roberto w 25. minucie i niecelne strzały zza pola karnego w 34. i 36. minucie. Na minus strata przy wyprowadzeniu piłki z 49. minuty.

2 1 0 0 0 11
106 90% 0 11 0 3

90

• 1,5
  • 2,0

Tragiczny mecz Sergio. Już w 5. minucie zanotował niecelne zagranie. W 11. minucie strata po złym odegraniu, po którym Getafe miało groźną sytuację. Kolejna niedopuszczalna strata w 14. minucie, a następna w 30. minucie. Lepszy rywal z pewnością by to wykorzystał. Do tego dochodzą straty z 21. i 46. minuty oraz niecelne podania z 8., 25. i 44. minuty. Na plus dwukrotne przecięcie akcji w 2. minucie, odbiór w 63. minucie i wybicie głową w 69. minucie.

0 0 1 0 1 15
117 88% 0 2 2 7

Arturo Vidal

90

• 7,0
  • 7,0

Zawodnik meczu. Chyba nieważne, jak Barcelona byłaby zdewastowana mentalnie, to Vidal i tak zostawiałby serducho na boisku.  Na plus przejęcie z 19. minuty, dobra piłka za plecy obrońców do Messiego w 33. minucie, dobra akcja w 42. minucie i odegranie do Leo czy świetne prostopadłe zagranie do Argentyńczyka w 55. minucie. Do tego strzelił bramkę na 1:0. Miał też kilka małych błędów - niecelny przerzut z 6. minuty czy niecelne zagrania w 46. i 60. minucie.

3 1 0 0 0 14
89 85% 1 5 2 4

Philippe Coutinho

69'

• 3,0
  • 5,0

Nawet słaba postawa Cou w dzisiejszym meczu nie usprawiedliwia gwizdów na niego - bardzo brzydki gest części kibiców na Camp Nou. Ponownie zagrał poniżej oczekiwań. Na minus straty z 9. i 28. minuty i niecelne zagrania w 26. i 51. minucie. Na plus dobre zabranie się z piłką i ruszenie za akcją w 37. minucie - wywalczył wtedy żółtą kartkę dla Foulquiera. Do tego trzeba pochwalić za świetną górną piłkę do Pique z 58. minuty.

0 0 0 0 2 7
40 88% 0 2 1 0

90

• 7,0
  • 7,0

Tradycyjnie gdyby nie on, Barca miałaby olbrzymie problemy ze skonstruowaniem czegokolwiek pod bramką rywala. W 11. minucie dobry przerzut, a w 18. minucie niezłe zagranie na skrzydło. Do tego przerzut do Alby w 21. minucie i precyzyjne zagranie piłki z rzutu wolnego w 39. minucie, po którym padł gol. W 47. minucie ładnie zagrywał do Coutinho, a w 51. minucie pociągnął akcję i wywalczył żółtą kartkę dla Mathiasa Olivery. W 89. minucie padł gol - jego lub nie, ale Leo zrobił tutaj świetną robotę. Na minus zepsuta akcja niecelnym zagraniem w 19. minucie czy strata w 74. minuty.

3 2 6 1 4 15
57 83% 3 6 0 0

Malcom Silva

78'

• 5,5
  • 6,5

W kilku momentach mógł się podobać i nie można mu odmówić zaangażowania, ale miał problemy z dobrym wykończeniem akcji (42. czy 57. minuta). Na plus na pewno niezłe dośrodkowanie z 8. minuty czy próba zagrania prostopadłej piłki do Leo Messiego w 44. minucie. Na minus złe dogranie w pole karne w 22. minucie czy strata z 41. minuty.

2 2 2 0 1 9
56 89% 1 1 0 0

Carles Aleñá

28

• 5,0
  • 5,0

Największy plus za dobry przerzut do Malcoma z 65. minuty. W 74. minucie już niestety nie zagrywał celnie, a w 81. minucie niecelnie uderzał zza pola karnego.

1 0 0 0 0 2
29 93% 2 2 0 0

12

• 3,5
  • 5,0

Słaba zmiana. W 80. minucie zanotował ważny blok przy próbie podania, ale chwilę potem z dziecinną łatwością dał się ograć i z tego zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym Barcy. W 88. minucie nie zablokował podania głową Hugo Duro, po którym Molina oddał strzał w słupek. Na plus dobre podanie do Alenii w 81. minucie.

0 0 0 0 0 3
14 86% 0 1 0 1

Abel Ruiz

21

• 6,0
  • 5,0

Dobra zmiana. Z pewnością zrobił więcej niż w ostatnich spotkaniach Boateng. W 79. minucie dobrze wyszedł na pozycję i nieźle dogrywał w pole karne. W 87. minucie zmarnował niezłą okazję do zdobycia bramki, ale chwilę później bardzo ładnie zagrywał piętą do Messiego. Na minus niecelne zagranie do Aleñi w 73. minucie.

1 1 2 0 0 4
10 80% 1 0 0 0

Busquets podsumował swój sezon ;)

Obiecałem sobie ze nie będę oglądać tych patalachow do końca sezonu .Przypuszczam ze gra była nudna okropna jak cały trzeci sezon z rzędu pod wodzą valverde .Valverde out teraz

Nie rozumiem oceny Cillesenna, niby 3 dobre zagrania i tylko jedno złe a nota nadal wyjściowa.

Nie rozumiem po co ściągać do klubu jakiś Boatengów skoro nasz Abel Ruiz wchodzi na boisko bez kompleksów i prezentuje kilka ciekawych zagrań???? Po co na najemnik słabej jakości skoro mamy taką młodzież?

Ehh gdzie to 4-2-2-2 z Messim i Iniestą jako LPO i PPO oraz Neymarem i Suarezem na ataku..

Znowu się zaczyna hype na dzieciaka a potem jeden słaby mecz i skreślony.

Już w 5. minucie zanotował niecelne zagranie. Mogę prosić o wytłumaczenie tego zarzutu? Nie on pierwszy nie ostatni w w pierwszych minutach zaliczył niecelne podanie gdyby się na tym pochylić to pewnie każdy gracz z once de gala zaliczył podobną wpadkę, albo tu źle dobrano słowa albo eskalujemy na siłę błędy.

Abel Ruiz - powinien występować w każdym z meczy w którym szanse dostawał Boateng