Następny mecz:  Sevilla  -  Barcelona     ·  środa, 23 stycznia 21:30  ·  1. mecz 1/4 finału Puchar Króla   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Włocławek

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Stoiczkow/Romario/Rivaldo

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

lat kilkunastu

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3100

Liczba komentarzy

39

Ocena komentarzy

+20

Najlepiej oceniane komentarze
  • Mirek81

    @SceptycznyFan: Karkołomna (delikatnie rzecz ujmując) ocena, biorąc pod uwagę osiągnięcia Guardioli z Barceloną i fakt, że Valverde jest dopiero na półmetku pierwszego sezonu. Poza tym Guardiola przejął kompletnie rozbitą ekipę, zdecydował się na usunięcie Ronaldinho (ilu użytkowników pamięta wówczas komentarze na tejże stronie odnośnie tego ruchu ?) oraz Deco.

    Obecna piłka jest brutalna aż do bólu - tylko znakomite ukoronowanie rozgrywek jest dobrze zapamiętane. Nie bardzo dobre pół, czy też 3/4 sezonu. Czasy, kiedy Barcelona mogła fetować donośnie jako jedyne trofeum w sezonie Puchar Hiszpanii odeszły do lamusa. Także Valverde musi osiągnąć naprawdę wiele, aby postawić go na jednej półce z Guardiolą.

  • Mirek81

    @Hen: Trudno mi się pogodzić z tak łatwym dyskredytowaniem umiejętności Vidala. Biorąc pod uwagę wszystkie zawirowania dotyczące jego pobytu w Barcelonie (okres czekania na możliwość gry, koszmarna kontuzja, brak zaufania ze strony Enrique) oraz naprawdę fajne momenty, kiedy miał okazję do pokazania umiejętności moim zdaniem nie zasługuje na tak szorstkie potraktowanie.

Gorące tematy