Następny mecz:  Sevilla  -  Barcelona     ·  środa, 23 stycznia 21:30  ·  1. mecz 1/4 finału Puchar Króla   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

14 czerwca 2018

Dni w serwisie

221

Liczba komentarzy

43

Ocena komentarzy

+60

Najlepiej oceniane komentarze
 • NickiBillePDW

  @ukaszz: Nie mierz swoją miarą, "Polaczku". Krytykowanie Marciniaka to nie jest żadna zawiść. Mamy w Polsce kilku lepszych sędziów, którzy bardziej zasługują na bycie wyznaczonym do sędziowania takiego prestiżowego meczu. Ludziom nie podoba się to, że człowiek dość często popełniający błędy zostaje tak nagrodzony - to nie jest zawiść, tylko uzasadniona krytyka. Gdyby wyznaczono polskiego sędziego, który bardzo dobrze wykonuje swoją pracę moja reakcja byłaby na pewno zdecydowanie inna niż ta na wieść o sędziowaniu przez Marciniaka meczu Inter-Barca.

 • NickiBillePDW

  @Bykunn: Skoro on jest kretynem to nie wiem kim Ty jesteś.  Świetnie, że wspomniałeś o Ameryce Południowej - jaki model gospodarczo-polityczny jest w Wenezueli, w której z powodu inflacji chleb kosztuje miliony?

  Przecież JKM nie jest za likwidacją podatków, tylko za ich obniżeniem. Kolejny dowód, że nie rozumiesz czytanych/słyszanych wypowiedzi.

  Ponadto, nie uważam monarchii za idealny system, ale jest lepszy od demokracji, w której też nie mam wpływu na to kto będzie rządził, gdyż większość mnie przegłosuje. W myśl demokracji można przegłosować większością głosów, że można mniejszości np zabrać ich majątek. Po drugie typ rządów nie determinuje modelu państwa. Monarchia może być zarówno liberalna jak i autokratyczna. W demokracji za to zawsze masz dyktaturę większości.

  Niestety, ale to właśnie Twoje wypowiedzi nie mają sensu, co jest spowodowane kiepskim stanem Twojej wiedzy na różne tematy.

Gorące tematy