Następny mecz:  Barcelona  -  Sociedad     ·  Dziś o 20:45  ·  33. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

• acids

Powiem tylko tyle. To zwycięstwo smakuje mi i smakować powinno Wam jak co najmniej wygrana 3:0. Dlaczego? To proste. Real niczym byk podrażniany przez torreadorów (Schalke 3:4, Bilbao 1:0 i ogólna obniżka formy całego zespołu) na taki mecz jak Barcelona zmotywowany był jeszcze bardziej niż zwykle. To było widać w pierwszej połowie, cisnęli równo. A Barcelona? Barcelona wyżęta jak gąbka po trudnym meczu z City, w którym dali z siebie 100%, musiała po ledwo 4 dniach stawić czoła takiemu rozgrzanemu bykowi. I druga połowa pokazała, że nawet w tak trudnym meczu, kiedy rywal przeważał zdecydowanie w pierwszych 45 minutach, Barcelona była w stanie pokazać jak jest silna i rozstrzygnęła spotkanie na swoją korzyść. JESTEM DUMNY Z TEJ DRUŻYNY. DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNY WIECZÓR ! POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZDROWYCH KIBICÓW.

PS: Poniedziałku! Możesz nadchodzić..aha, nadszedłeś...