Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

1992

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 1300

Liczba komentarzy

431

Ocena komentarzy

+352

Najlepiej oceniane komentarze
 • borys27

  No nie wiem Ernest czy nie za wcześnie. Mogłeś wytrzymać ciśnienie i zrobić rotacje w 39 kolejce :). A tak poważnie: kurde co za myślenie ma facet, ze rotacje to RYZYKO. To jak Ci goście którzy wejdą mają czuć zaufanie ze strony trenera, jeżeli trener uważa że to ryzyko iż oni grają. W dodatku wchodzą totalnie nieograni. Błędne koło. Ten 20 zawodnik powinien być równie ważny jak ten z pierwszej jedenastki.

 • borys27

  Polecam bardzo dobry komentarz do tej całej sytuacji z BO, podpisuje się pod nim wszystkim, niestety:

  "Takiego burdelu w klubie nie pamiętam. Za Gasparta działy się cuda, Laporta wybronił się sam i odszedł z podniesioną głową. Teraz, gdzie człowiek nie spojrzy to jest jeden wielki rozpiździel.

  Barca B gra piach, utalentowane dzieciaki muszą pakować walizki i odejść, młodzież jest wprowadzana do pierwszego zespołu albo za szybko, albo za późno, albo wcale. Tutaj akurat sytuacja sama się rozwiąże po decyzji TAS, ale do tego potrzeba ogarniętego człowieka na ławce, nie statysty, który obecnie prowadzi nasz klub.

  To jest chore, że od czasu odejścia Pepa nie potrafimy na całym świecie znaleźć JEDNEGO ogarniętego trenera z górnej półki. Straciliśmy cały charakter. Wielka Barcelona zmieniła się w FC Totolotek. Dziś wygramy, jutro przegramy. 3 punkty w środę, 0 w sobotę. Buki dzięki nam bogacą się szybciej, niż Gates po wypuszczeniu Windowsa na rynek. Każdy mecz i każdy nowy dzień to strach przed kolejną "niespodzianką", która wypływa z klubu niczym gówno z szamba...

Gorące tematy