Następny mecz:  Barcelona  -  Sevilla     ·  Sobota, 20 października 20:45  ·  9. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3100

Liczba komentarzy

77

Ocena komentarzy

+49

Najlepiej oceniane komentarze
  • caspian44

    Smutno mi, jako kibicowi FCB, czytać negatywne komentarze odnoszące się to problemów mentalnych Andre Gomesa. To choroba jak każda inna. Kibicujemy klubowi i ich zawodnikom. Andre oprócz ogólnie mizernej formy nie skrzywdził nikogo, nie popełnił oszustwa podatkowego (Messi i Mascherano), nie jest cwaniaczkiem (Sandro Rosel).

    Proszę użytkoników o wparcie, a nie uszczypliwe komentarze (w Polsce to raczej norma, ale można to zmienić). Nie zapominjacie o Robercie Enke. Brak wsparcia i zrozumienia problemów w głowie często kończy się tragedią.

  • caspian44

    Nie mogę. Mam już 29 lat i właśnie się pobeczałem. Z Barcą jestem of 1997 of Finału Pucharu Zdobywców Purcharu, na dobre i na złe. Carles przychodził do drużyny w trudnym i suchym okresie, ale w końcu doczekał się złotej epoki. Był synonimem tej drużyny. Gentelman, piłkarz, którego szanowali najwięksi wrogowie. Piłkarz który jest autorytetem nie tylko w Barcelonia, ale w całym świecie piłkarskim. Nie mogę powstrzymać łez. Dziękuję Tobie. Nigdy nie zapomnę.

Gorące tematy