Następny mecz:  Barcelona  -  Leganes     ·  Dziś o 20:45  ·  20. kolejka La Liga Canal + Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

21 kwietnia 2016

Dni w serwisie

1004

Liczba komentarzy

12

Ocena komentarzy

+25

Najlepiej oceniane komentarze
 • misieq91

  Odkąd rozdmuchana jest sprawa nowego kontraktu dla Umtitiego nasza para stoperów Pique-Umtiti nie jest sobą, takie odnoszę wrażenie. Idealnym rozwiązaniem wydawałoby się wystawienie znającego bardzo dobrze zawodników Romy Vermaelena.

  Kolejna sprawa w obronie to wymiana Roberto na Semedo i przesunięcie tego pierwszego do linii pomocy, kiedy na ławce mecz zaczyna Paulinho, Denis i Gomes (jego nie ma co liczyć, bo nawet jakby dostał piłkę do pustej bramki to by podał do najbliższego).

  Mówienie o zmęczeniu sezonem jest co najmniej słabe. Wszystkie drużyny europejskie mają mniej więcej podobne liczniki rozegranych spotkań. To trochę jak sytuacja w sportach walki. Przed walką każdy jest mądry, a jak przegra to albo miał skrywaną kontuzję albo nie przepracował właściwie okresu przygotowawczego i tak dalej i tak dalej.

  Daliśmy dupy, 3 razy leżeliśmy na deskach i ani razu nie podjęliśmy walki. Roma nas zabiegała, zabiła konsekwencją i stłamsiła.

  A przemęczeni to mogą być ludzie, którzy harują dzień w dzień w pracy Bóg wie po ile godzin, a nie gwiazdy opłacane grubymi milionami dla których jest to cały sens życia (albo sposób na zarabianie pieniędzy, który niejako wymagałby zapierdalania).

Ostatnie wystawione oceny

Finał

Finał Puchar Króla Niedziela, 22 maja 21:30 Transmisja: Canal + Sport

Gorące tematy