Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

• piieter

Mało kto zwraca na to uwagę ale popatrzcie jak świetnie zachował się Sandro przy drugiej bramce. Ściągnął Neymarowi obu obrońców przed samą bramkę, zostawiając mu praktycznie całe pole karne puste. Pełna profeska całej trójki :)
    Swoją drogą zarówno on jak i Munir zagrali dobre zawody mimo nieskuteczności szczególnie Marokańczyka. Mimo wszystko nie można wieszać na nim psów, bo ważne że znajduje się w tych wszystkich sytuacjach, skuteczność przyjdzie z czasem. Na razie widać że bardzo mu zależy i czasem właśnie ta nadgorliwość uniemożłiwia mu zdobycie bramki. Poczekamy a mam nadzieje będzie numerem 4 w ataku Barcy w tym sezonie :) OBY.PS. I niech mi nikt nie mówi że Montoya nie może stanąć obok Alvesa. Moim zdaniem powinien nawet stać przed nim!

• piieter

Zielony: stoperzy i reakcje Enrique
    To co wykonał Enrique to był majstersztyk. Ułożył i uspokoił drużynę w przerwie po bardzo nerwowej pierwszej połowie, wyłączył atak Realu perfekcyjną re-organizacją obrony. Od początku drugiej połowy cofnął Rakiticia i zrobił z niego i Masche typowych rygli defensywnych, którzy charowali w tyłach odcinając zupełnie BBC z pomocą obrońców. Takie moje zdanie