Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:05  ·  International Champions Cup TVP Sport   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Dukla

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Carles Puyol

Ulubione zespoły:

FCB i Ruch Chorzów

Barcelonie kibicuję od:

2002

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

25 lutego 2011

Dni w serwisie

2705

Liczba komentarzy

387

Ocena komentarzy

+359

Najlepiej oceniane komentarze
  • rasta212

    nie wyobrażam sobie piękniejszego zakończenia meczu, jak to gdyby Munir zostawił piłkę Pique, a ten strzeliłby na 0:5. zamknął by wszystkie białe twarze :)

  • rasta212

    Moim zdaniem brak ZM dla Rakiticia choćby ze strony redakcji to kryminał. Nie dziwi mnie to, ze kibice wybrali Messiego (nie wiem co musieliby zrobić inni zawodnicy żeby w oczach użytkowników być lepszymi od Pchły), ale ze Redakcja rownież wybrała Leo to jestem po prostu w szoku. Jak sami napisaliście "nakryl czapka rywali, zwłaszcza w defensywie" i zrobił to tak, ze sam Busi nie powstydziłby się takiego występu. Był wszędzie na boisku w tym meczu. Miał zastąpić Busiego i zrobił to niemal perfekcyjnie. Razi w oczy liczba strat (na tej pozycji niektóre są nie wybaczalne), dobra celność podań i do tego kluczowe podanie. Nie rozumiem decyzji o przyznaniu ZM Messiemu (z reszta nie pierwszy i nie ostatni raz). Moim zdaniem Chorwat przyćmił każdego piłkarza z osobna w tym meczu. Dziękuje, pozdrawiam.
    P.S. Sam zjadł cała pomoc Baskow

Ostatnie wystawione oceny

29. kolejka La Liga Niedziela, 18 marca 16:15 Transmisja: Eleven Sports 1

Gorące tematy